Spor Takımları: Okulumuzu turnuvalarda Voleybol, Basketbol, Badminton yıldız ve küçük erkek ve kız spor takımlarımız, masa tenisi ve oriantiring takımlarımız başarı ile temsil ederler. Çalışmalarını okul sonrası saatlerde yürütürler.

Öğlen Etkinlikleri: Öğrencilerimizin öğle tatillerinde sportif etkinlikler yaparak daha aktif olmalarını sağlayacak yarışma, oyun ve turnuvalar düzenlenir. Cumhuriyet Koşuları, sınıflar arası masa tenisi ve futbol turnuvaları, street ball, üç sayı yarışmaları, yakan top turnuvaları bunlardan bazılarıdır.

‘Field Day’ - SEV Olimpiyatları: Okulumuzda Olimpizm  ve ‘fair play’ ruhunu yaşatmak ve bu yaklaşımın öğrencilerimiz tarafından içselleştirilmesine olanak sağlamak amacı ile her yıl 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı dahilinde düzenlenir.

Yarışmalar ve Turnuvalar: Okulumuzun spor takımları ve zaman zaman farklı spor yarışmalarına özel kurulan takımlar, okulumuzu ulusal yarışma ve turnuvalarda başarı ile temsil ederler.

Kulüp Çalışmaları: Öğrencilerimize farklı spor dallarını tanıtabilmek ve ilgi alanlarına özel kulüp çalışmaları yapmalarına olanak sağlamak amacı ile birçok kulüp arasından seçim olanağı sunulmaktadır. Masa Tenisi, Voleybol, Basketbol, Step-Aerobik, Yoga, Beyzbol, Lacrosse, Badminton, Soccer-Baseball bu kulüplerden bazılarıdır.