İzmir SEV Okul-Aile Birliği (OAB) okul –veli- öğrenci üçgeninin büyük önem taşıdığı bilinci ile okul ile aileler arasındaki bütünleşmeyi gerçekleştirmek amacı ile kurulmuştur. Tüm veliler birliğin doğal üyesidir. Okul Aile Birliği, İzmir SEV'in amaçları ve eğitim ilkeleri doğrultusunda, idare ile iş birliği içinde faaliyetler düzenler, okulun programı hakkında öğrenci velilerini bilgilendirir. Okul yaşamına sağladıkları olumlu katkılar ile kampüs yaşantısını zenginleştirir.

 

OAB, her eğitim yılının başında tüm velilere duyurulan Olağan Genel Kurul toplantısında gönüllü veli adayların arasından seçimle kurulur. Okul Aile Birliği, çalışmalarını haftalık toplantılarla sürdürür, çalışma alanlarını etkinleştirmek, iletişim ağını genişletmek amacı ile veliler ile düzenli/sürekli iletişimdedir. Öğrencilerin kültürel olarak zenginleşmelerine imkân verecek okul etkinliklerine destek verir.

 

OKUL AİLE BİRLİĞİNDEN MEKTUP

 

Özel İzmir SEV İlköğretim Kurumları'nın Değerli Velileri,

 

17 Ekim 2019 tarihinde gerçekleştirilen Okul Aile Birliği Genel Kurul toplantısına katılan velilerimizin seçimiyle 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Aile Birliğinde görev almış bulunuyoruz.

 

Biz, Okul Aile Birliği olarak okulumuzla ve değerli velilerimizle birlikte çocuklarımız için çalışmaktan mutluluk duyacağız. Görevlerimizin ve sorumluluklarımızın farkındayız. ''Okul Aile Birliği okul ile veli arasında köprüdür'' demiyoruz, çünkü her veli her zaman okulla iletişim kurabilmekte, düşüncelerini rahatça iletebilmektedir.

 

Okul Aile Birliği olarak misyonumuz ve vizyonumuz gereği çocuklarımızın gerek kişilik gelişimlerini gerek akademik eğitimlerini destekleyecek her türlü faaliyeti organize etmek, SEV ruhunu çocuklarımıza işlemek, velilerimizle doğru ve şeffaf iletişimde bulunarak okulla bağlantıyı daha da kolaylaştırmak, sosyal yardımlaşmayı çocuklarımıza öğretmek, kocaman bir ailenin parçası olduğumuzu her zaman hissettirmek ve okulumuza destek olmak için çalışacağız.

 

Bunun için çeşitli etkinlikler düzenlemeyi planlamaktayız. Etkinliklere sadece katılımınızı değil, mümkünse bilfiil yer almanızı istiyoruz. Bu yolda kol kola birlikte yürüyeceğiz. Çocuklarımız ve okulumuz için...

 

Saygı ve sevgilerimizle,

 

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı

 

Özel İzmir SEV İlköğretim Kurumları OAB üyeleri

 

2019-2020 Okul Aile Birliği (OAB)
Yönetim Kurulu (Asil)  
Esra Aktuğlu Başkan
Sinem Öztop Eş Başkan
Müge Tanınmış  Başkan Yrd.
Selda Faat Sekreter
Ebru Pala Sayman
Sonat Ziaei  
Ceylin Gökçimen  
Zeliş Kutay  
Safiye Koç  
Aslı Seymen   
     
Yönetim Kurulu (Yedek)  
Fethiye Mercanoğlu   
Yasemin Deniz    
   
Denetleme Kurulu (Asil)  
Şengül Tang   
Feyza Umat  
     
Okul Temsilcisi  
Emre Oğuzoğlu Kocaman  
Sema Laleoğlu  
   
Okul Servis Araçları Komisyonu (OSAK) serviskomisyonu@isev.k12.tr
Okul İdaresi  
Sedef Özyiğit Ortaokul Müdürü
Dr. Özlem Altay Yücesoy İlkokul Müdürü
Bilgen Hüseyinoğlu Anaokulu Müdürü
Vakıf Temsilcimiz  
Cantürk Candan Okul Muhasebe Müdürü
Velilerimiz  
Renin On
 
Zeynep Korkuter  
İpek Suluoğlu  
Didem Selen
 
Handan Özkayagan  
Nihal Öner