2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı: 

  • 5. Sınıf öğrencimiz Pamir Baykal Buca Belediyesi 10 Yaş Tenis Turnuvası Erkek grup ikinciliği, Buca Belediyesi 10 Yaş Kış Kupası Conselation Erkekler İkinciliği, İZTİK Hafta sonu Turnuvası 10 Yaş Erkekler İkinciliği madalyalarını kazandı.
  • 28-30 Temmuz 2017 tarihlerinde Bulgaristan Cimnastik Federasyonu tarafından Bulgaristan’da düzenlenen International Marine Graces Cup’ta okulumuz öğrencilerinden ritmik cimnastik sporcusu Deniz Unustası, Aslı Yersu Atakan ve Ayça Gökçe; Ege Cimnastik Gençlik ve Spor Klübü adına yarışarak madalya almışlardır.  Ayça Gökçe (6. sınıf) 2005-2006 A Kategorisi labut finali 3.lük top finali 3.lük

2016-2017 Eğitim öğretim yılı:

  • 7. Sınıf öğrencimiz Kaan Orhan,  İstanbul Türkiye Bireysel Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası ve Milli Takım seçmelerinde 100 m kelebek dalında gümüş , 50 m sırt dalında bronz , 50 m kelebek dalında bronz madalya aldı.
  • 7-8 Nisan 2017 tarihlerinde Mersin’de gerçekleşen "Okullararası Ritmik Cimnastik Türkiye Şampiyonası”'nda, Derin Helvacıoğlu, Zeynep Hepkorucu ve Ayça Gökçe’den oluşan İzmir SEV okul takımımız Türkiye Şampiyonluğunu kazanmıştır, 
  • İzmir Okullararası İl Şampiyonasında, İzmir SEV Yıldız erkek badminton takımımız, İzmir dördüncüsü olmuştur.
  • İzmir SEV küçük kız badminton takımımız, Okullararası Badminton İl Şampiyonasında İzmir dördüncüsü olmuştur.
  • Küçük Erkekler Voleybol takımımız , İzmir İl Birinciliği maçları sonucunda İzmir Dördüncüsü olmuştur.
  • Özel İzmir SEV Ortaokulu 7. Sınıf Öğrencimiz Kaan Orhan, Türkiye Yüzme Federasyonu’nun İzmir’de gerçekleştirdiği serbest, karışık ve sırt dallarındaki yüzme yarışlarında, kendi yaş grubunda İzmir İl Birincisi olmuştur.
  • Türkiye Binicilik Federasyonu (TBF) 2016 Türkiye Kupası Türkiye Birinciliği, Deniz Kanan
  •  
  • Asics Çeşme Weekend Minik Adımlar 800 metre Atletizm yarışması İkinciliği, Bartu İzci 
  •  
  • Tekno293 Windsurf Şampiyonası, Türkiye Üçüncülüğü, Dora Derinler
  •  
  • Küçük Kulüp Alyans Kulübü 24. Karışık Çiftler Tenis turnuvası, Centilmen Sporcu kupası, Berin Menderes, Ömer Şamlı, Mira Şar, Onat Ayarman
 
 
 

2015-2016 Eğitim öğretim yılı:

17. Geleneksel Ata’ya Saygı Koşusu; Küçükler Kategorisi Erkekler Altın Madalya Nuri Ertan, Küçük Erkekler Takım 2. Nuri Ertan –Kaya Can-Ralf Telyas-David Galiko-Efe Erdem- Sarp Gönülal, Küçük kızlar takım 3.lüğü Derin Arbil-Irmak Çakarel-Elvan Sökmen-Pelin Pala 

Öğrencimiz Simay Naz Tütüncü, Türkiye Dama Federasyonu İzmir Turnuvası 13 yaş altı kızları kategorisinde Birincilik 2015, Avrupa Dama Şampiyonası – Estonya Türkiye Dama Federasyonu'nda birincilik almıştır.
Türkiye Dama Federasyonu Türkiye Turnuvası,10 yaş altı erkekler kategorisinde Ege Karatosun İkincii, Avrupa Dama Şampiyonası – Estonya Türkiye Dama Federasyonu'nda ise üçüncü olmuştur.
 
Türkiye Dama Federasyonu İzmir Turnuvası, Arda Benefrahim 10 yaş altı genel kategorisi'nde birinci olmuştur.
 
Öğrencimiz Deniz Kanan, İzmir Atlı Spor İhtisas Kulübü “Kurtuluş Kupası”70 cm biniciler grubunda üçüncü olmuştur.
 
“RG International Open Tournament Eliat“ Uluslararası Cimnastik Şampiyonası'nda Derin Helvacıoğlu (2005 kategorisi), Serbest seri, çember ve genel tasnifte  birincilik ödülü, Ayça Gökçe (2006 kategorisi), Serbest seri, çember ve genel tasnifte  birincilik ödülü, Zeynep Hepkorucu (2006 kategorisi), Serbest seri 4, çember 6 ve genel tasnifte altıncılık ödülünü, Mey Telyas (2007 kategorisi), Serbest seri, çember ve genel tasnifte  ikincilik ödülü kazanmıştır.
 
Öğrencimiz Deniz Kanan, İzmir Atlıspor İhtisas Kulübü “Öğretmenler Günü Kupası”nda birincilik kupasını almıştır.
International Mind Sports Association (IMSA) Dünya Dama Şampiyonası'nda Simay Naz Tütüncü Dünya Üçüncülüğü ve çalışma ve başarıları nedeniyle Türkiye Dama Federasyonu’ndan yılın en değerli sporcusu plaketi almaya hak kazanmıştır.
 
Okullararası Ritmik Cimnastik İzmir İl Birinciliği yarışması Ayça Takan İzmir ikincisi, Mey Telyas İzmir üçüncüsü, Takım olarak Minikler-A ve Minikler-B kategorilerinde  üçüncülük kupası
İzmir Okullararası Artistik Cimnastik İl Şampiyonası, Minik erkekler kategorisinde Takım Birinciliği, Minik kızlar kategorisinde Takım Dördüncülüğü
İzmir Okullararası Basketbol Şampiyonası, Dördüncülük kupası kazanmışlardır.
 
Okullararası Ritmik Cimnastik Türkiye Şampiyonası, Türkiye Birinciliği İzmir SEV'in olmuştur.
İl Küçükler Satranç Şampiyonası – Palmiye Satranç Turnuvası ve USED Küçük Ustalar Satranç Turnuvası, 3. ve 4. Sınıf öğrencilerimiz Teşvik ve madalya kazanmışlardır.
İzmir Okullararası Oryantiring  Şampiyonası, Bireysel Ozan Gencer İzmir 4. sü olmuştur. Özel İzmir SEV Ortaokulu yıldız erkekler oryantiring  takımımız 2.lik kupası kazanmıştır.
 
Saint Petersburg 10. Uluslararası Baltık Yıldızı Bale Festivali'nde öğrencimiz Tamay Aksu Üçüncülük ödülü kazanmıştır.
 
 
2014-2015 Eğitim öğretim yılı:

16. ATA YA SAYGI KOŞUSU Minİk kızlar ( 800 mt ), Gümüş madalya  Defne KATIRCI/ Küçük Erkekler (1500 mt ) Altın madalya Cem ERTEKİN

 

2013-2014 Eğitim öğretim yılı:

Oriantring İzmir 3. Bölge 3.

15. ATA YA SAYGI KOŞUSU Minİk kızlar ( 800 mt ), Gümüş madalya Irmak OCAK  Bronz madalya  Defne KATIRCI/Küçük Erkekler ( 1500 mt ) Bronz madalya Cem ERTEKİN

 

2012-2013 Eğitim öğretim yılı:

Basketbol Küçük Kız Takımı İzmir 1. Bölge 1.

Badminton Yıldız Erkekler İzmir 1.

Badminton Küçük Kızlar İzmir 2.