2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı:

  • 28-30 Temmuz 2017 tarihlerinde Bulgaristan Cimnastik Federasyonu tarafından Bulgaristan’da düzenlenen International Marine Graces Cup’ta okulumuz öğrencilerinden ritmik cimnastik sporcusu Deniz Unustası, Aslı Yersu Atakan ve Ayça Gökçe; Ege Cimnastik Gençlik ve Spor Klübü adına yarışarak madalya almışlardır. Deniz Unustası (3.Sınıf) 2009 B Kategorisi Serbest seri 1.lik ve Aslı Yersu Atakan (3.Sınıf)2009 B Light Kategorisi Serbest seri 2.lik
  • İzmir SEV İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Ege Göl, Göztepe U9 Futbol takımıyla, İstanbul’da gerçekleşen FCBEscola Futbol Turnuvası’nda birincilik kupası kazanmıştır. 
  • Özel İzmir SEV İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi İpek Ertürk, binicilikte kazandığı başarılarla gururumuz oldu. Öğrencimiz, 26-28 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşen, Cumhuriyet Kupası Engel Atlama Yarışmalarında, P2 kategorisi 60 cm’de 3 ayrı birincilik almıştır. Cerrahi Hastanesi Anadolu Ligi Final Engel Atlama Yarışmasında ise, P2 Kategorisi 40cm ve 60cm birincisi olmuştur.
  • Özel İzmir SEV İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri Mira Karatoğma ve Mehmet Moral Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Tenis Turnuvası 9 yaş grubunda birincilik madalyası kazanmıştır.
  • Özel İzmir SEV İlkokulu 1.sınıf öğrencilerimizden Efekan K.,  Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilciliğince organize edilen 2017-2018 Küçükler Satranç Yarışması 7-8 Yaş İl Birinciliği müsabakasında, 7 / 8  puan alarak  İzmir  1.liğini paylaşmış , averaj ile 3.olmuştur.
  • Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından Mersin'de düzenlenen Ritmik Cimnastik Cimnastlig Final Müsbakaları'na katılan 3. Sınıf öğrencilerimiz Deniz Unustası ve Aslı Yersu Atakan gurur veren başarılarla döndüler.

    Ege Cimnastik GSK takımı adına yarışan Deniz Unustası, Ritmik Cimnastik Cimnastlig Final Müsbakaları, 1. Lig Türkiye Şampiyonu ve Ritmik Cimnastik Kulüplerarası Grup Kompozisyonu Müsabakaları Türkiye Şampiyonu olurken, İzmir Ege Kültür GSK takımı adına yarışan Aslı Yersu Atakan, Ritmik Cimnastik Cimnastlig Final Müsabakaları 2. Lig Türkiye Üçüncüsü olmuştur.

     

  • udapeşte’de gerçekleşen Mikulas Cimnastik Kupası’nda, Özel İzmir SEV Ortaokulu 5. Sınıf öğrencisi Ayça Gökçe, top alet kategorisinde 11., kurdela aleti kategorisinde ise birinci, Özel İzmir SEV İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Aslı Yersu Atakan top alet kategorisinde birinci, genel tasnifte 8. olmuştur. 
  • Türkiye Yüzme Federasyonu Kule Atlama Kış Kupası Şampiyonası’nda İzmir SEV İlkokulu 1. Sınıf öğrencimiz Aksel Hüseyin Atınç , Türkiye Birinciliği kazanarak gururumuz oldu.
  • İzmir Okullararası Artistik Cimnastik İl Birinciliğine, Özel İzmir SEV İlkokulu olarak 16 öğrencimizden oluşan okul takımımızla katıldık. 2010 doğumlu öğrencilerimizden oluşan Minik B kız takımımız İzmir Dördüncüsü olurken , Minik B erkek takımımız da İzmir Üçüncülüğünü kazanmıştır
  • Ritmik Cimnastik İzmir Şampiyonasında, Aslı Yersu Atakan ve Deniz Unustası’ndan oluşan İzmir SEV İlkokulu Minik A takımımız ile Ayça Gökçe ve Mey Telyas’tan oluşan İzmir SEV Ortaokul Küçük Kız Takımımızın her ikisi de kendi kategorilerinde İzmir takım üçüncüsü olmuştur.
  • Özel İzmir SEV İlkokul 4. Sınıf öğrencimiz, Artun Şenol, 29 Ocak - 3 Şubat tarihleri arasında Fethiye’de yapılan Türkiye Yelken Federasyonu Kış Kupası’nda U13 klasmanında Türkiye ikinciliği derecesini elde etmiştir. Aynı zamanda öğrencimiz Windsurf Techno 293 Olimpik klasmanında Türk milli takımı aday kampına çağrılarak  en küçük sporcu ünvanını almıştır.
  • Özel İzmir SEV İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri Lal Uz ve Orhan Berberoğlu yüzme branşındaki başarıyla gururumuz oldu. Egenin Yükselen Yıldızları Yüzme Yarışmasında, Lal Uz, 50 metre kelebek 3.sü olurken, Orhan Berberoğlu, 50 metre serbest 2.si, 50 metre kelebek 3.sü ve karışık serbest bayrakta 2.ci olmuştur. 
  • Öğrencilerimiz Türkiye Kayak Federasyonu’nun Uludağ’da gerçekleştirdiği yarışta kazandıkları başarılarla gururumuz oldular. Yarışta kendi yaş kategorilerinde, İzmir SEV İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Nil Erenel dördüncü, Cem Ziaei ise altıncı olmuştur.
  • İzmir SEV İlkokulu 1. Sınıf öğrencisi Efekan Kağnıcı Antalya’da gerçekleştirilen Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası’nda 227 sporcu arasında 7. olmuştur. 
  • İzmir SEV 4. Sınıf öğrencimiz Mehmet Moral Kültürpark Tenis Kulübü 10 yaş Haftasonu Turnuvasında ikinci olmuştur.
  • Türkiye Kayak Federasyonu Alp Disiplinli Minikler Festivali'nde, İzmir SEV 3. Sınıf öğrencimiz Cem Ziaei,  kendi yaş grubunda Türkiye altıncısı olmuştur.
  • İzmir SEV 4. sınıf öğrencisi Ela Gökmen, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen, Çanakkale Zaferi 103. Yıl Kupası Yelken Turnuvası’nda kendi yaş grubunda dördüncü olmuştur.
  • İzmir SEV 1. sınıf öğrencisi Aksel Atınç, Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından Ankara’da gerçekleştirilen Çanakkale Zafer Kupası yüzme turnuvasında ikinci olmuştur.
  • İzmir SEV 2. Sınıf öğrencilerimiz Kuzey Üzümcü ve Emre Tambahar, İZTİK 8-9 yaş hafta sonu tenis turnuvasında kendi yaş gruplarında erkek şampiyonu olmuştur. 
  • İzmir SEV öğrencileri farklı alanlarda başarılarını sürdürüyor. 24-25 Mart 2018 tarihinde İTÜ Geliştirme Vakfı Satranç Turnuvası’nda Süper Minikler Kategorisinde öğrencilerimiz Nazım Bora UĞURHAN 7., Nazım Çetin ORAN 11. VE Mert HIZVER 12. olarak madalya almaya hak kazanmışlardır. Yine aynı tarihte gerçekleşen, İTK 2. Geleneksel Satranç Turnuvası’nda öğrencimiz Efekan KAĞNICI,  3.lüğü paylaşarak eş puanla 6.olup madalya almıştır.
  • Alsancak Satranç Turnuvası’nda İzmir SEV 2. Sınıf öğrencileri Nazım Çetin Oran 5.lik ve Efekan Kağnıcı 2.cilik madalyalarını aldı.
  • Özel İzmir Amerikan Koleji 20.Takım Dostluk Satranç turnuvasına okulumuz Süper Küçükler ve Küçükler Kategorisinde ikişer takım ile katılmıştır. Her takımı dört asil ve bir yedek  öğrencinin temsil ettiği ve 25 okul takımının katıldığı Süper Küçükler Kategorisinde okulumuz A takımı  takım olarak  birinci ; 27 okul takımının katıldığı Küçükler  Kategorisinde okulumuz A takımı yine takım olarak  birinci olarak kupa ve madalya kazanmıştır. Süper Küçükler B takımımız 13. ; Küçükler B takımımız ise  5. olarak tecrübe kazanmıştır. Ayrıca öğrencilerimiz Mert HIZVER , Kerem KOÇ , Efekan KAĞNICI , Nazım Bora UĞURHAN , Kerem KOÇ , Artun ŞENOL ,Demir ERÇETİN , Şekip GÖKTUNA , Beren DEMİRCİ de kendi masalarında ilk üç dereceye girerek ikinci madalyalarını kazanmışlardır.

  • 12-13 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleşen Beko 17.Geleneksel Satranç Şöleninde öğrencimiz Kerem KOÇ , 1.masada 7 maçının 7 sini de alarak 7/7  yaparak 97 takım içerisinden 1.liği averajla paylaşarak 3. olmuştur

 

2016-2017 Eğitim öğretim yılı:

  • İzmir İli İlkokullar arası Fetih Kupası Satranç Müsabakaları Konak İlçesi Şampiyonasında okulumuzu temsil eden, Satraç Takımı Üyesi, 3. Sınıf öğrencimiz Kerem KOÇ zorlu rakiplerini geride bırakarak Birinci olmuştur.
  • Okullararası Ritmik Cimnastik İl Şampiyonasında Minik B kategorisinde, Deniz Unustası, Aslı Atakan ve Nehir Eker İzmir Takım İkincisi kupasını kazanırken, Minik A kategorisinde bireyselde Mey Telyas İzmir Dördüncüsü olmuştur. Derin Helvacıoğlu, Ayça Gökçe ve Zeynep Hepkorucu dan oluşan Küçükler kategorisi takımımız ise; İzmir Şampiyonu olarak, Okulumuzu ve İzmir'i Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazanmışlardır. 
  • Özel İzmir SEV İlkokulu Erkek cimnastik takımımız  “Artistik Cimnastik İl Şampiyonası’nda”,  takım üçüncülüğü kupasını kazandı.
  • "Dubai Rhythmic Gymnastics Dugym Cup"Uluslararası Ritmik Cimnastik Şampiyonasında 2-C sınıfı öğrencisi Deniz Unustası, 2009 B kategorisi serbest seride beşincilik ödülü aldı.
  • Asics Çeşme Weekend Minik Adımlar 800 metre Atletizm yarışması, 8-9 yaş kategorisi, Üçüncülük, Simru Ayazoğlu
  • Çeşmealtı Yelken Kulübü ve İzmir Meme Hastalıkları Derneği Yelken Yarışı, Cesaret Kupası, Ela Gökmen
  • Emre Gürsoy PWA windsurf dünya şampiyonası etkinlikleri kapsamında düzenlenen Mezzo mix yarışında 3. 

     

2015-2016 Eğitim öğretim yılı:

  • 17. Geleneksel Ata’ya Saygı Koşusu; Küçükler Kategorisi Erkekler Altın Madalya Nuri Ertan, Küçük Erkekler Takım 2. Nuri Ertan –Kaya Can-Ralf Telyas-David Galiko-Efe Erdem- Sarp Gönülal, Küçük kızlar takım 3.lüğü Derin Arbil-Irmak Çakarel-Elvan Sökmen-Pelin Pala 
  • “RG International Open Tournament Eliat“ Uluslararası Cimnastik Şampiyonası'nda Derin Helvacıoğlu (2005 kategorisi), Serbest seri, çember ve genel tasnifte  birincilik ödülü, Ayça Gökçe (2006 kategorisi), Serbest seri, çember ve genel tasnifte  birincilik ödülü, Zeynep Hepkorucu (2006 kategorisi), Serbest seri 4, çember 6 ve genel tasnifte altıncılık ödülünü, Mey Telyas (2007 kategorisi), Serbest seri, çember ve genel tasnifte  ikincilik ödülü kazanmıştır.
  • Okullararası Ritmik Cimnastik Türkiye Şampiyonası, Türkiye Birinciliği 
  • İl Küçükler Satranç Şampiyonası – Palmiye Satranç Turnuvası ve USED Küçük Ustalar Satranç Turnuvası, 3. ve 4. Sınıf öğrencilerimiz Teşvik ve madalya kazanmışlardır.
  • İzmir Okullararası Oryantiring  Şampiyonası, Bireysel Ozan Gencer İzmir 4. sü olmuştur. Özel İzmir SEV Ortaokulu yıldız erkekler oryantiring  takımımız ikincilik kupası kazanmıştır.
  • Okullararası Ritmik Cimnastik İzmir İl Birinciliği yarışması Ayça Takan İzmir ikincisi, Mey Telyas İzmir üçüncüsü, Takım olarak Minikler-A ve Minikler-B kategorilerinde  üçüncülük kupası
  • İzmir Okullararası Artistik Cimnastik İl Şampiyonası, Minik erkekler kategorisinde Takım Birinciliği, Minik kızlar kategorisinde Takım Dördüncülüğü
  • İzmir Okullararası Basketbol Şampiyonası, Dördüncülük kupası
  • Saint Petersburg 10. Uluslararası Baltık Yıldızı Bale Festivali'nde öğrencimiz Tamay Aksu Üçüncülük ödülü kazanmıştır.
 
 
2014-2015 Eğitim öğretim yılı:
 
  • 2015-2016 Eğitim öğretim yılı 17. Geleneksel Ata’ya Saygı Koşusu; Minikler Kategorisi Kızlar Altın madalya; Tamay Aksu, Minikler Kategorisi Kızlar Gümüş madalya;Tayra Sezen, Minik Kızlar Takım 1.liği Tamay Aksu-Tayra Sezen-Giz Biçmen-Yağmur Urga, Minikler Kategorisi Erkekler Gümüş Madalya; Neil Şavul, Minik Erkekler Takım 2. liği Neil Şavul-Can Eren-Selim Savranoğlu-Emre Gürsoy. 
  •  
  • Emir Gürsoy 2014-2015 windsurf Pegasus Erkekler ligi junior kategorisinde Türkiye 1.si 
     
  • Okullar arası Ritmik Cimnastik İzmir Birinciliği Yarışmalarında Derin Helvacıoğlu, Berrak Özcan, Zeynep Hepkorucu, Ayça Gökçe ve Mey Telyas okulumuzu başarı ile temsil ettiler.  Kategorilerinde, Ayça 2.liği; Mey 5.ciliği elde ederken, sporcularımızın tümü Mayıs ayında yapılacak olan Okullar arası Ritmik Cimnastik Türkiye Şampiyonası 2015'e katılmaya hak kazandı.
     
  • Okullar arası Artistik Cimnastik  İzmir Birinciliği 9 Nisan 2015 Perşembe günü Bornova  Spor Salonunda yapıldı.  Alaz Ateş,  Mert Yavaş, Kaplan Şeker , Erman Kudal dan oluşan takımımız İzmir 2.si oldu.   
     
  • Okullar arası Oriantring İzmir Birinciliği 13 Nisan 2015 Pazartesi günü Hasanağa Parkında yapıldı.  Ozan Gençer, İlke Gençer, Erol Aygün, Ozan Aygün ve  Alp Türkkan dan oluşan Yıldız Erkek takımımız İzmir Birincisi olarak, Türkiye Yarı finallerine gitmeye hak kazandı.  Aynı zamanda kategorilerinde bireysel olarak  yıldız erkekler de Ozan Gençer birinci,  Alp Türkkan  beşinci, İlke Gencer  yedinci,  Ozan Aygün sekizinci, yıldız kızlarda Alara Serdar beşinci  oldular.
     
  • Artistik Cimnastik dalında 2013-2014 yıllarında Minik Erkeklerde İl ikincisi olduk.
     
  • Emir Habif - Tramplen Atlama dalında Minikler Türkiye 1.’liğini elde etti. (2013-2014)